2010. júl. 8.

Biológus, orvos, gyógyszerész, vegyész állás - orvoslátogató

A Béres Gyógyszergyár Zrt.
Orvoslátogatókat keres
(Baranya megye kivételével valamennyi megyében és Budapesten).
Feladatok:
  • Háziorvosok, szakorvosok, gyermekorvosok és gyógyszertárak látogatása, gyógyszerismertetés, és az értékesítés támogatása, megvalósítása ezen célcsoportoknál
  • Országos vagy regionális szintű rendezvényeken való részvétel, a cég képviselete
  • Ügyfélkapcsolatok építése, ápolása
  • A feladathoz kapcsolódó adminisztráció ellátása
Amit várunk:
  • Orvos, fogorvos, gyógyszerész biológus, vegyész vagy egészségügyi főiskolai végzettség (3/2009. EüM rendelet szerint)
  • Orvos- vagy patikalátogatásban szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek, irodai alkalmazásokban való jártasság
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Értékesítői szemlélet
  • Elkötelezettség
  • B kategóriás jogosítvány és gépjárművezetői gyakorlat
  • Számlaképesség
Amit ajánlunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Jó csapat
  • Szakmai képzések
  • Munkakörhöz szükséges technikai háttér biztosítása
Kezdés:
  • 2010. augusztus
Munkavégzés helye:
    Baranya megye kivételével valamennyi megye és Budapest
Önéletrajzát és motivációs levelét 2010. július 10-ig a beres39@profession.hu e-mail címre várjuk. A tárgy mezőben tüntesse föl, hogy az orvoslátogató pozícióra pályázik! Kérjük, pályázatában jelölje meg, hogy mely megyékben kívánja a feladatot ellátni.