2010. júl. 8.

Minőségbiztosítási gyógyszerész

Multinacionális gyógyszeripari gyártó cég keres Minőségbiztosítási Gyógyszerész munkatársat az alábbi feladatok ellátására:
 Feladatok
- A gyártásközi és kiszerelési körülmények, munkafolyamatok ellenőrzése, hiba észlelése esetén intézkedés
- Gyártásellenőrző lapok és a gyártáshoz kapcsolódó "Print out"-ok adatainak ellenőrzése
- A gyártáshoz kapcsolódó monitorozó adatok ellenőrzése
- A felszabadításra felkínált termékek minősítő dokumentációinak, illetve lose felszabadításának ellenőrzése
- A teljes körű dokumentáció ellenőrzése után a felszabadítási bizonylatok kialakítása
- Termékek és ezek minőségi élőiratainak és gyártástechnológiájának ismerete
- A hatósági minőségbiztosítási követelmények alapos ismerete

Elvárások
- Gyógyszerész végzettség
- Minőségbiztosítási ismeretek
- Technológiai- és laboratóriumi ismeretek
- Angol nyelvű kommunikációs szintű ismeret
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Jelentkezés: PM-9712@partner.jobline.hu
Határidő: 2010. 07. 30.