2012. okt. 22.

Fejlesztési Asszisztens

A mikroszkópia digitalizálásában világszínvonalú hardver és szoftverfejlesztéssel foglalkozó
3DHISTECH Kft. (Csillebércre) munkatársakat keres.

Fejlesztési Asszisztens (SCS projekthez)

Amit kínálunk:
  • változatos, igazi kihívást jelentő, kreativitást igénylő munka
  • fiatal, energikus, támogató, vidám csapat
  • versenyképes ösztönzési csomag
  • munkavégzés csodálatos helyszínen a kutatás+fejlesztés birodalmában
Feladataid lesznek:
  • mérési sorozatok kivitelezése
  • laboratóriumi tevékenységben segítés, későbbiekben rutinfeladatokban részvétel
  • minőségügyi és fejlesztési dokumentáció készítése, hatósági engedélyeztetés
  • kapcsolattartás külső partnerekkel és cégen belül
  • beszerzési ügyintézés (alkatrész kiválasztásban részvétel)
Amit elvárunk Tőled:
  • felsőfokú műszaki (esetleg biológiai) végzettség
  • középszintű angol nyelvismeret
  • 1-2 éves munkatapasztalat, de lelkes pályakezdő mérnökök jelentkezését is várjuk
  • rendkívül jó problémamegoldó képesség
  • személyes jellemzőid: kitartó, türelmes, érdeklődő, lelkes, proaktív
Előnyök, amelyekkel tovább segítheted közös céljaink elérését:
  • alapfokú programozási és/vagy tervezési ismeretek
Munkavégzés helye: Csillebérc

Amennyiben szeretnél nálunk dolgozni, kérlek, küldd el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai életrajzodat az alábbi címre: 3dhistech5@profession.hu

www.3dhistech.com