2013. jan. 21.

Botanikus szakértő - biológus, agrármérnök

A BioAqua Pro Kft. felvételt hirdet „botanikus szakértő” munkakör betöltésére, melyet teljes munkaidőben, két év határozott idejű munkaviszonyban kell letölteni a hosszabbítás lehetőségével.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
Élőhely-térképezés NBmR protokoll szerint (terepmunka, digitalizálás, értékelés),

Elvárások:
egyetemi (MSc) vagy főiskolai (BSc) szakirányú biológus, esetleg agrármérnök, vagy kertészmérnök végzettség,
szakmai tapasztalat,
„B” kategóriás jogosítvány,
büntetlen előélet,
felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
jó kombinációs és elemző képesség,
precíz munkavégzés,
nagy terhelhetőség

Előnyt jelent:
idegen nyelvtudás,
az élőhely-térképezésben szerzett korábbi tapasztalat,
ArcGIS felhasználói szintű ismerete

A jelentkezés részeként benyújtandó iratok:
részletes fényképes szakmai önéletrajz [elérhetőség feltüntetésével (e-mail, fax, telefon)],
referenciák listája (rövid tartalmi összefoglalóval),
motivációs levél

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör 2013. március 01. -től betölthető.

A jelentkezés benyújtásának módja:
Személyesen a BioAqua Pro Kft. telephelyén (4032 Debrecen, Kosztolányi D. 42) vagy elektronikus formában a bkiss@bioaquapro.hu címen. A levél tárgyaként a „botanikus szakértő” megjelölést kérjük feltüntetni. Postázás és elektronikusan benyújtott ajánlatok esetén a beérkezés határnapja 2013. január 31.

Személyes meghallgatás, döntés:
A kiválasztott jelentkezők meghallgatására 2013. február 18-22. között kerül sor. Döntéshozás 2013. február 26-ig várható.