2013. márc. 3.

Bio (fehérje) analitikus

Magyarország egyik legnagyobb gyógyszergyára Biohasonló felszabadító laboratóriumába munkatársat keres a következő pozícióba:
BIO (FEHÉRJE) ANALITIKUS
Feladatok:
  • Bioanalitikai minőségellenőrzési vizsgálatok végrehajtása
  • Új analitikai (kromatográfia, CE, gél elektroforézis, gyógyszerkönyvi mód-szerek, stb.) módszerek beállítása, laboratóriumi adaptációja
  • Jelentések készítése, ellenőrzése
  • GMP (Good manufacturing practice/Helyes gyógyszergyártási gyakorlat) doku-mentáció készítése
  • GMP rendszerben való munkavégzés és a rendszer működtetése
Elvárások:
  • Élettudományok területén szerzett diploma (biológus, biomérnök, biotechnológus, orvos) vagy gyógyszerész
  • Aktív angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt, minimum középfok
  • Kutatói tapasztalat
  • Műszeres analitikai módszerek (pl. elektroforézis, kromatográfia, UV-Vis spektrofotométera) ismerete
  • Haladó felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Előny:
  • Fehérje analitikai ismeretek
  • Biokémiai kísérleti ismeretek
  • Élettudományi PhD. fokozat (elsősorban fehérjekémia, biokémia, immunológia vagy ezek határterületei)
  • Gyógyszeripari vagy biotechnológiai tapasztalat
A sikeres pályázó részére egy fiatalos lendületes csapatban kihívó szakmai feladatokat, önálló munkavégzést és kiemelkedő juttatási csomagot nyújtunk.

Jelentkezés: http://www.profession.hu/allas/bio-feherje-analitikus-egis-gyogyszergyar-nyrt-493812