2016. okt. 15.

Diákmunka biológus, biomérnök hallgatóknak

Diákmunka mikrobiológiai területen az EGIS-nél.
Főbb feladatok:
  • A mikrobiológiai laboratórium laboráns munkatársainak operatív támogatása Részvétel az adminisztratív feladatok ellátásában
  • Részvétel a laboratórium higiéniai követelményeinek biztosításában
  • Részvétel a táptalajok elkészítésében
  • Részvétel a környezetmonitorozási- és vízvizsgálati mintavételek előkészítésében
  • Részvétel a környezetmonitorozási- és vízvizsgálati mintavételekben
  • Részvétel vízvizsgálatok kivitelezésében
Munkakör betöltésének feltételei
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok biológus/ biomérnök/ élelmiszermérnök/ környezetmérnök szakon
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony megléte legalább 2018 februárjáig
  • Heti 20 órás részmunkaidő vállalása
  • Magabiztos IT tudás
  • Precizitás, rendszerszemlélet, tartós koncentrálóképesség, monotóniatűrés
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
Állás adatai Állás azonosító:2333
Pozíció megnevezés: Diákmunka mikrobiológiai területen
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület:Minőségirányítás / Minőségbiztosítás
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Részmunkaidő

​Jelentkezés: https://karrier.egis.hu/allas/diakmunka-mikrobiologiai-teruleten-2333