2016. okt. 15.

Fejlesztő biológus állás

A TEVA Gyógyszergyár Zrt. jelenleg a TEVA kelet-európai gyártóközpontja, illetve egyik legnagyobb kutatási központja. A vállalat magyarországi gyártó telephelyein, Debrecenben, Gödöllőn és Sajóbábonyban alapanyag- és késztermékgyártást és kutatás-fejlesztést folytat, a Budapesti telephelyről pedig a hazai gyógyszerkereskedelmet irányítja.
Feljesztő biológus

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
Biológiai tesztekkel (in vivo, emlős sejt alapú, ELISA alapú) történő minőségellenőrző vizsgálatok elvégzése; Kísérleti állatokkal történő munkavégzés; Az állatház működésének támogatása; Biológiai vizsgálati módszerek fejlesztése és azok validálása; Részvétel originális gyógyszerkészítmények fejlesztésében; Részvétel az osztály GxP szabályok szerinti működésének fenntartásában (SOP-k készítése, készülékek validálása, protokollok, jelentések írása). A csoport dokumentációs rendszerének kezelése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
MSc szintű biológus vagy biomérnök diploma; Középfokú angol nyelvtudás; Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek; Precíz munkavégzés.
AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
PhD fokozat; Kísérleti állatok tartásával kapcsolatos végzettség; Állatházban szerzett tapasztalat; Emlős sejt alapú és/vagy ELISA alapú tesztek használatában szerzett tapasztalat; Felsőfokú és/vagy szakmai angol nyelvtudás; Gyógyszeriparban vagy GMP/GLP szabályozás szerinti működésben szerzett tapasztalat.
AMIT KÍNÁLUNK:
Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer; Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége; Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.
SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
Angol - Középfok/kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Gödöllő
JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ:
2016. 10. 17.

Jelentkezés a https://www.profession.hu/allas/feljeszto-biologus-teva-gyogyszergyar-zrt-939387 linken.