2017. máj. 23.

Biológus állás

A FŐVÁROSI KÖZTERÜLET-FENNTARTÓ ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ NONPROFIT RÉSZVÉNYTÁRSASÁG pályázatot hirdet Biológus munkakör betöltésére.

FŐ FELADATAI:
  • Környezeti minták (különböző vizek, komposzt, talaj, hulladék) mikrobiológiai vizsgálatainak kivitelezése, adminisztrációja,
  • műszerek napi karbantartása, műszernaplók vezetése,
  • laboráns kolléga irányítása,
  • mikrobiológiai célú mintavétel,
  • a minőségirányítási rendszerre (EN ISO/IEC 17025) vonatkozó feladatok ellátása (az akkreditálás folyamataiban való részvétel).
ELVÁRÁSOK:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (biológus),
  • minőségirányításban való jártasság,
  • büntetlen előélet,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel).
AMIT KÍNÁLUNK:
  • Stabil, bejelentett munkahely,
  • azonnali munkakezdési lehetőség,
  • bérpótlékok,
  • 3 hónap próbaidő után cafetéria juttatás,
  • Foglalkozás-egészségügyi Szolgálat, ingyenes igénybe vehető fogászati ellátás.
EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:Kezdés: megegyezés szerint
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony, 3 hónapos próbaidővel
Munkavégzés helye: 2039 Pusztazámor, Analitikai és biológiai laboratórium

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
1-3 év szakmai tapasztalat
SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

2039 Pusztazámor

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét, tárgyban az „biológus” jelige feltüntetésével és bérigény megjelölésével szíveskedjen elküldeni.

Jelentkezési határidő: 2017. május 24.a https://www.profession.hu/allas/biologus-fkf-nonprofit-zrt-pusztazamor-1016419 oldalon keresztül.